Ile kosztuje blokada alkoholowa - wylicz cenę wynajmu!

Montaż jest nierozłączną częścią wynajmu i zakupu blokady alkoholowej. Urządzenie topowinna być zamontowane w punkcie, w którym pracują wykwalifikowani i doświadczeni monterzy. Po zamontowaniu blokady alkoholowej, trzeba ją poddać obowiązkowej kalibracji i dostosowaniu do limitów obowiązujących w Polsce. Jeśli zamontujesz urządzenie w Polsce, a będziesz używał go zagranica, nie możesz zmienić limitu ustanowionego w dniu montażu, więc nie skorzystasz z różnic wynikających w limitach obowiązujących w innych krajach. 

Cena za montaż blokady alkoholowej w samochodzie jest uzależniona marki i modelu pojazdu. Szczegóły zawsze przed montażem uzyskasz we wskazanym warsztacie. Do wyboru masz wiele współpracujących z nami warsztatów dzięki czemu możesz wybrać ten, w którym najbardziej będzie Ci odpowiadał czas i termin montażu. Wszystkie adresy miejsc z nami współpracującymiznajdziesz tutaj.

KALKULATOR WYNAJMU

Kalkulator

Kalkulator wynajmu

Wynajem od do

1. Koszty wynajmu - mc:

Proszę wybrać okres

Kalkulator wylicza koszty najmu urządzenia w skali miesiąca i na cały okres jego użytkowania. To sprawia, że w łatwy sposób możesz obliczyć, ile będzie Cię kosztować użytkowanie blokady alkoholowej. Podane ceny liczone są za pełne miesiące. Cena za wynajem, na okres krótszy niż 6 miesięcy jest nieco wyższa, w górę wartość abonamentu maleje. Sprawdź już teraz, ile kosztuje blokada alkoholowa!

Cennik wynajmu blokady alkoholowej

Poniższy cennik wynajmu blokady alkoholowej możesz też pobrać pliku PDF. W środku znajdziesz przydatne linki do formularza i listy serwisów, w których możesz zamontować zamówione u nas urządzenie. Prezentowane w nim wartości to ceny netto, do których należy doliczyć podatek VAT. Ceny obejmują trzy zakresy czasowe, pierwszy od 1 do 6 miesięcy, drugi od 7 do 40 miesięcy i trzeci powyżej 40 miesięcy najmu.

59 zł
netto
miesięcznie
  • powyżej 40 miesięcy
89 zł
netto
miesięcznie
  • od 7 do 40 miesięcy
PROMOCJA
109 zł
netto
miesięcznie
  • od 1 do 6 miesięcy

Kiedy wpłata kaucji za wynajem blokady alkoholowej ?

  • Wynajem blokady alkoholowej  na okres dłużej niż 6 miesięcy i płatność za cały okres wynajmu z góry – nie pobieramy kaucji za urządzenie.
  • Wynajem  na czas krótszy niż pół roku lub płatność co miesiąc, pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 500 zł.

Kaucja za wynajęcie blokady alkoholowej do samochodu to forma zabezpieczenia pieniężnego na poczet potencjalnych uszkodzeń lub braku zwrotu w wyznaczonym terminie. Nie jest ona pobierana za każdym razem. Przewidujemy sytuacje, w których kaucja nie jest pobierana od osoby wynajmującej.

Wynajem blokady na okres dłuższy niż 6 miesięcy i opłata z góry za cały okres wynajmu to warunek, dzięki któremu kaucja nie jest od Ciebie pobierana. W przypadku okresu krótszego niż 6 miesięcy lub wybór płatności miesięcznej zamiast całkowitej sprawia, że należy doliczyć kaucje w wysokości 500 złotych do całkowitego kosztu za wynajem blokady alkoholowej.

Procedura wynajmu blokady alkoholowej

Wyposażenie się w blokadę alkoholową to prosty proces, który przejdziesz w kilku krokach. Najpierw wypełnij dokładnie formularz online dostępny na naszej stronie, który znajdziesz tutaj.

Po wypełnieniu formularza, kolejnym krokiem jest wypłata należności za wynajem blokady alkoholowej, według wartości z podanego cennika i kalkulatora. Po wybraniu warsztatu, w którym specjalista zamontuje Twoje urządzenie, możesz umówić się na jej montaż. 

Otrzymasz do podpisania prostą umowę najmu blokady alkoholowej. Pokrycie kosztów montażu i demontażu pozostaje po Twojej stronie, dlatego w momencie, kiedy blokada alkoholowa w samochodzie zostanie zamontowana, należy rozliczyć się za usługę na miejscu. Tak samo wygląda po demontażu. Jeśli zdecydowałeś się na płatności cykliczne co miesiąc, po zamontowaniu w samochodzie urządzenia naliczane będą opłaty miesięczne za wynajem na czas trwania umowy.

Wypełnij łatwo i wygodnie formularz online.

Wybierz sposób płatności i dokonaj opłaty.

Podpisz przygotowaną wcześniej umowę na wynajem w wybranym przez Ciebie warsztacie.

Zapłać za montaż i demontaż bezpośrednio w punkcie montażowym.

Płać tylko za czas, w którym korzystasz z urządzenia.

Jaka jest cena i koszt blokady alkoholowej do samochodu?

Blokada alkoholowa to sposób na prowadzenie samochodu w legalny sposób i szansa na odzyskanie prawa jazdy. Dla osób, których głównym źródłem utrzymania była jazda, lub był on niezbędny do codziennych dojazdów – jest to wręcz zbawienie!

Są dwie drogi, którymi możesz iść. Możesz rozważyć zakup lub wynajem. Obie doprowadzą Cię do tego samego celu. Każda z nich natomiast ma inny wpływ na Twój portfel, dlatego warto się zastanowić, która opcja jest dla Ciebie korzystniejsza. 

Pomożemy Ci w wyborze, opisując tutaj najważniejsze rzeczy, o których możesz pamiętać. Ważną rzeczą dla Ciebie jest czas, na jaki blokada alkoholowa ma pozostać w samochodzie i jak długo będziesz z niej korzystał. No i oczywiście powód. Może być ona zamontowana, jeśli to Ty utraciłeś prawo jazdy lub jeśli zatrudniasz kierowców i chcesz ją wykorzystać w celu kontroli swoich pracowników.

Trzeba o tym pamiętać, bo nie zawsze musi być ona sposobem na konsekwencję jazdy po alkoholu, a środkiem zapobiegawczym. Dzięki, któremu uchronisz swój majątek, renomę, oraz zdrowie pracowników i osób postronnych.

Pierwsza opcja — blokada alkoholowa i jej wynajem

Najbardziej opłacalna, jeśli blokada ma być zamontowana na okres kilku miesięcy. Jest to też dobra opcja w przypadku, kiedy nie jesteś zdecydowany, co do wyboru urządzenia i samego jego stosowania. Wynajem wcale nie musi być skomplikowany, z pomocą prostego formularza, Ty podajesz niezbędne dane, a my pomagamy  wybrać odpowiedni punkt i urządzenie.

Możesz zapłacić z góry lub w wygodnych i bezpiecznych płatnościach miesięcznych. Blokadę alkoholową, w wynajmie można porównać do leasingu samochodu. Płacisz za okres użytkowania,  po czym możesz ją oddać i nie zapłaciwszy więcej niż wartość, jaką wyliczysz w kalkulatorze wynajmu. 

To porównanie nie jest przypadkowe, bo jeśli decydujesz się na montaż blokady alkoholowej w samochodach służbowych, to nie musisz się martwić w momencie, kiedy Twoja flota się zmniejszy lub zwiększy. Zbędne urządzenia oddajesz z powrotem.

Druga opcja – blokada alkoholowa w samochodzie na własność, czyli zakup urządzenia.

Zakup może być dobrą decyzją, jeśli chcesz zamontować urządzenie na stałe w pojeździe. W zależności od tego, jaki sprzęt wybierzesz, powinieneś liczyć się z dużym wydatkiem. 

Po zakupie blokada powinna być zamontowana przez osobę, która posiada odpowiednie kwalifikację i doświadczenie. Powinieneś też pamiętać o regularnej kalibracji i przeglądach. Blokady alkoholowe do samochodu w rozsądnej cenie możesz kupić tutaj w renomowanym sklepie z alkomatami.

No dobrze.. ile kosztuje montaż takiej blokady przy umowie najmu?

Montaż jest nierozłączną częścią wynajmu i zakupu blokady alkoholowej. Urządzenie to, powinna być zamontowane w punkcie, w którym pracują wykwalifikowani i doświadczeni monterzy. Po zamontowaniu blokady alkoholowej, trzeba ją poddać obowiązkowej kalibracji i dostosowaniu do limitów obowiązujących w Polsce. Jeśli zamontujesz urządzenie w Polsce, a będziesz używał go zagranica, nie możesz zmienić limitu ustanowionego w dniu montażu, więc nie skorzystasz z różnic wynikających w limitach obowiązujących w innych krajach. 

Cena za montaż blokady alkoholowej w samochodzie jest uzależniona marki i modelu pojazdu. Szczegóły zawsze przed montażem uzyskasz we wskazanym warsztacie. Do wyboru masz wiele współpracujących z nami warsztatów dzięki czemu możesz wybrać ten, w którym najbardziej będzie Ci odpowiadał czas i termin montażu. Wszystkie adresy miejsc z nami współpracującymiznajdziesz tutaj.

Czy opłaca się, wrzucić w koszt blokadę alkoholową? — bezcenny powrót do samochodu!

Blokada alkoholowa to legalny sposób na powrót do prowadzenia samochodu lub innych pojazdów mechanicznych. Niefortunna utrata prawa jazdy za alkohol może uziemić cię w domu, co może mieć poważne konsekwencje dla Twojej rodziny, jeśli głównym źródłem utrzymania jest Twoja praca jako kierowca. 

Wynajem lub zakup blokady alkoholowej sprawia, że powrót do prowadzenia pojazdów, może nastąpić szybciej i mniej odczuwalnie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, opłatę miesięczną lub całkowitą za wynajem, możesz wrzucić w koszty na podstawie wystawionej faktury. 

Dlatego odpowiadając na pytanie – czy opłaca się wrzucić w koszt blokadę alkoholową, odpowiadamy – zdecydowanie tak. Lepszy koszt niż utrata możliwości zarobku i  samej jazdy. 

Nie czekaj!

Wypełnij formularz wynajmu!