Ile kosztuje blokada alkoholowa - wylicz cenę wynajmu!

KALKULATOR WYNAJMU

Kalkulator

Kalkulator wynajmu

Wynajem od do

1. Koszty wynajmu - mc:

Proszę wybrać okres

Cennik wynajmu blokady alkoholowej

59 zł
netto
miesięcznie
  • powyżej 40 miesięcy
89 zł
netto
miesięcznie
  • od 7 do 40 miesięcy
PROMOCJA
109 zł
netto
miesięcznie
  • od 1 do 6 miesięcy

Kiedy wpłata kaucji za wynajem blokady alkoholowej ?

  • Wynajem blokady alkoholowej  na okres dłużej niż 6 miesięcy i płatność za cały okres wynajmu z góry – nie pobieramy kaucji za urządzenie.
  • Wynajem  na czas krótszy niż pół roku lub płatność co miesiąc, pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 500 zł.

Procedura wynajmu blokady alkoholowej

Wypełnienie formularza online - wynajem blokady

Wpłata za wynajem według cennika

Podpisanie prostej umowy, która zabezpiecza interesy obu stron (w warsztacie)

Pokrycie kosztu montażu oraz demontażu

Opłaty miesięczne, uzależnione są od czasu trwania umowy

Jaka jest cena i koszt blokady alkoholowej do samochodu?

Zastanawiasz się, czy zakup blokady alkoholowej jest dla ciebie opłacalny? Opcje masz dwie, możesz kupić albo wynająć urządzenie. To, co jest najlepszą opcją, zależy od wielu czynników, pomożemy ci je lepiej zrozumieć!

Zdecydowanie najlepszą opcją w przypadku, gdy nie jesteś zdecydowany najlepsza opcja to wynajęcie — dajesz sobie wtedy czas na podjęcie decyzji na to, czy jest to akurat dla ciebie. Dodatkowo koszt wynajmu jest dużo korzystniejszy niż w przypadku kupna i samodzielnego montażu, gdzie cena jest dużo mniejsza.

No dobrze, a co w przypadku, kiedy chcesz zdobyć taki alkomat na własność? Ile kosztuje taka blokada alkoholowa? Kwota, jaką należy wydać za taki sprzęt, może wynosić nawet do 6000 zł. Należy również znaleźć osobę, która będzie mieć odpowiednie kwalifikacje, żeby nam takie urządzenie założyć. Jedyne, o czym musimy wtedy pamiętać to kalibracja. Blokady alkoholowe do samochodu w rozsądnej cenie możesz kupić w renomowanym sklepie z alkomatami.

Czy opłaca się, wrzucić w koszt blokadę alkoholową? — bezcenny powrót do samochodu!

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak cenny jest powrót za kółko. W przypadku niefortunnej utraty prawa jazdy za alkohol jest to jedyna legalna opcja na jego odzyskanie. Koszt samego wynajmu miesięcznie, nie należy do wysokich, a umożliwia ponowną jazdę i powrót do normalności. 

No dobrze.. ile kosztuje montaż takiej blokady przy umowie najmu?

Cena samego montażu jest zależna od modelu i marki samochodu – szczegóły oferty uzyskasz w punkcie montażu. Możesz wybrać spośród wielu współpracujących z nami wielu różnych ośrodków instalacji, tak aby było ci najwygodniej! Adresy miejsc, gdzie możesz dogodnie zamontować alkoblokadę, znajdziesz tutaj.

Nie czekaj!

Wypełnij formularz wynajmu!