Ile kosztuje blokada alkoholowa - wylicz cenę wynajmu!

Montaż jest nierozłączną częścią wynajmu i zakupu blokady alkoholowej. Urządzenie topowinna być zamontowane w punkcie, w którym pracują wykwalifikowani i doświadczeni monterzy. Po zamontowaniu blokady alkoholowej, trzeba ją poddać obowiązkowej kalibracji i dostosowaniu do limitów obowiązujących w Polsce. Jeśli zamontujesz urządzenie w Polsce, a będziesz używał go zagranica, nie możesz zmienić limitu ustanowionego w dniu montażu, więc nie skorzystasz z różnic wynikających w limitach obowiązujących w innych krajach. 

Cena za montaż blokady alkoholowej w samochodzie jest uzależniona marki i modelu pojazdu. Szczegóły zawsze przed montażem uzyskasz we wskazanym warsztacie. Do wyboru masz wiele współpracujących z nami warsztatów dzięki czemu możesz wybrać ten, w którym najbardziej będzie Ci odpowiadał czas i termin montażu. Wszystkie adresy miejsc z nami współpracującymiznajdziesz tutaj.

KALKULATOR WYNAJMU

Kalkulator

Kalkulator wynajmu

Wynajem od do

1. Koszty wynajmu - mc:

Proszę wybrać okres

Kalkulator wylicza koszty najmu urządzenia w skali miesiąca i na cały okres jego użytkowania. To sprawia, że w łatwy sposób możesz obliczyć, ile będzie Cię kosztować użytkowanie blokady alkoholowej. Podane ceny liczone są za pełne miesiące.  Sprawdź już teraz, ile kosztuje blokada alkoholowa!

Cennik wynajmu blokady alkoholowej

Poniższy cennik wynajmu blokady alkoholowej możesz też pobrać pliku PDF. W środku znajdziesz przydatne linki do formularza i listy serwisów, w których możesz zamontować zamówione u nas urządzenie. Prezentowane w nim wartości to ceny netto, do których należy doliczyć podatek VAT. Ceny obejmują dwa zakresy czasowe, pierwszy od 5 do 40 miesięcy, drugi powyżej 40 miesięcy najmu.

59 zł
netto
miesięcznie
  • powyżej 40 miesięcy
89 zł
netto
miesięcznie
  • od 5 do 40 miesięcy
PROMOCJA

Kiedy wpłata kaucji za wynajem blokady alkoholowej ?

Kaucja za wynajęcie blokady alkoholowej do samochodu to forma zabezpieczenia pieniężnego na poczet potencjalnych uszkodzeń lub braku zwrotu w wyznaczonym terminie. Jest ona pobierana w wysokości 500 zł.,  jedynie w przypadku, gdy płatność dokonywana jest w formie co miesięcznej. Przy jednorazowej opłacie za 5 mcy z góry – nie pobieramy kaucji.

Procedura wynajmu blokady alkoholowej

Wyposażenie się w blokadę alkoholową to prosty proces, który przejdziesz w kilku krokach. Najpierw wypełnij dokładnie formularz online dostępny na naszej stronie, który znajdziesz tutaj.

Po wypełnieniu formularza, kolejnym krokiem jest wypłata należności za wynajem blokady alkoholowej, według wartości z podanego cennika i kalkulatora. Po wybraniu warsztatu, w którym specjalista zamontuje Twoje urządzenie, możesz umówić się na jej montaż. 

Otrzymasz do podpisania prostą umowę najmu blokady alkoholowej. Pokrycie kosztów montażu i demontażu pozostaje po Twojej stronie, dlatego w momencie, kiedy blokada alkoholowa w samochodzie zostanie zamontowana, należy rozliczyć się za usługę na miejscu. Tak samo wygląda po demontażu. Jeśli zdecydowałeś się na płatności cykliczne co miesiąc, po zamontowaniu w samochodzie urządzenia naliczane będą opłaty miesięczne za wynajem na czas trwania umowy.

Wypełnienie formularza online

Wpłata według cennika

Podpisanie prostej umowy, która zabezpiecza interesy obu stron ( w warsztacie)

Pokrycie kosztu montażu oraz demontażu

Opłaty miesięczne, uzależnione są od czasu trwania umowy

Jaka jest cena i koszt blokady alkoholowej do samochodu?

Blokada alkoholowa to sposób na prowadzenie samochodu w legalny sposób i szansa na odzyskanie prawa jazdy. Dla osób, których głównym źródłem utrzymania była jazda, lub był on niezbędny do codziennych dojazdów – jest to wręcz zbawienie!

Są dwie drogi, którymi możesz iść. Możesz rozważyć zakup lub wynajem. Obie doprowadzą Cię do tego samego celu. Każda z nich natomiast ma inny wpływ na Twój portfel, dlatego warto się zastanowić, która opcja jest dla Ciebie korzystniejsza. 

Pomożemy Ci w wyborze, opisując tutaj najważniejsze rzeczy, o których możesz pamiętać. Ważną rzeczą dla Ciebie jest czas, na jaki blokada alkoholowa ma pozostać w samochodzie i jak długo będziesz z niej korzystał. No i oczywiście powód. Może być ona zamontowana, jeśli to Ty utraciłeś prawo jazdy lub jeśli zatrudniasz kierowców i chcesz ją wykorzystać w celu kontroli swoich pracowników.

Trzeba o tym pamiętać, bo nie zawsze musi być ona sposobem na konsekwencję jazdy po alkoholu, a środkiem zapobiegawczym. Dzięki, któremu uchronisz swój majątek, renomę, oraz zdrowie pracowników i osób postronnych.

Pierwsza opcja — blokada alkoholowa i jej wynajem

Najbardziej opłacalna, jeśli blokada ma być zamontowana na okres kilku miesięcy. Jest to też dobra opcja w przypadku, kiedy nie jesteś zdecydowany, co do wyboru urządzenia i samego jego stosowania. Wynajem wcale nie musi być skomplikowany, z pomocą prostego formularza, Ty podajesz niezbędne dane, a my pomagamy  wybrać odpowiedni punkt i urządzenie.

Możesz zapłacić z góry lub w wygodnych i bezpiecznych płatnościach miesięcznych. Blokadę alkoholową, w wynajmie można porównać do leasingu samochodu. Płacisz za okres użytkowania,  po czym możesz ją oddać i nie zapłaciwszy więcej niż wartość, jaką wyliczysz w kalkulatorze wynajmu. 

To porównanie nie jest przypadkowe, bo jeśli decydujesz się na montaż blokady alkoholowej w samochodach służbowych, to nie musisz się martwić w momencie, kiedy Twoja flota się zmniejszy lub zwiększy. Zbędne urządzenia oddajesz z powrotem.

Druga opcja – blokada alkoholowa w samochodzie na własność, czyli zakup urządzenia.

Zakup może być dobrą decyzją, jeśli chcesz zamontować urządzenie na stałe w pojeździe. W zależności od tego, jaki sprzęt wybierzesz, powinieneś liczyć się z dużym wydatkiem. 

Po zakupie blokada powinna być zamontowana przez osobę, która posiada odpowiednie kwalifikację i doświadczenie. Powinieneś też pamiętać o regularnej kalibracji i przeglądach. Blokady alkoholowe do samochodu w rozsądnej cenie możesz kupić tutaj w renomowanym sklepie z alkomatami.

No dobrze.. ile kosztuje montaż takiej blokady przy umowie najmu?

Montaż jest nierozłączną częścią wynajmu i zakupu blokady alkoholowej. Urządzenie to, powinna być zamontowane w punkcie, w którym pracują wykwalifikowani i doświadczeni monterzy. Po zamontowaniu blokady alkoholowej, trzeba ją poddać obowiązkowej kalibracji i dostosowaniu do limitów obowiązujących w Polsce. Jeśli zamontujesz urządzenie w Polsce, a będziesz używał go zagranica, nie możesz zmienić limitu ustanowionego w dniu montażu, więc nie skorzystasz z różnic wynikających w limitach obowiązujących w innych krajach. 

Cena za montaż blokady alkoholowej w samochodzie jest uzależniona marki i modelu pojazdu. Szczegóły zawsze przed montażem uzyskasz we wskazanym warsztacie. Do wyboru masz wiele współpracujących z nami warsztatów dzięki czemu możesz wybrać ten, w którym najbardziej będzie Ci odpowiadał czas i termin montażu. Wszystkie adresy miejsc z nami współpracującymiznajdziesz tutaj.

Czy opłaca się, wrzucić w koszt blokadę alkoholową? — bezcenny powrót do samochodu!

Blokada alkoholowa to legalny sposób na powrót do prowadzenia samochodu lub innych pojazdów mechanicznych. Niefortunna utrata prawa jazdy za alkohol może uziemić cię w domu, co może mieć poważne konsekwencje dla Twojej rodziny, jeśli głównym źródłem utrzymania jest Twoja praca jako kierowca. 

Wynajem lub zakup blokady alkoholowej sprawia, że powrót do prowadzenia pojazdów, może nastąpić szybciej i mniej odczuwalnie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, opłatę miesięczną lub całkowitą za wynajem, możesz wrzucić w koszty na podstawie wystawionej faktury. 

Dlatego odpowiadając na pytanie – czy opłaca się wrzucić w koszt blokadę alkoholową, odpowiadamy – zdecydowanie tak. Lepszy koszt niż utrata możliwości zarobku i  samej jazdy. 

Nie czekaj!

Wypełnij formularz wynajmu!