O nas

Bezpieczeństwo przede wszystkim !

Blokadaalkoholowa.com

To zespół ekspertów z branży alkomatów i immobilizerów alkoholowych. Od ponad dekady zajmujemy wiodące miejsce w branży urządzeń do detekcji alkoholu w wydychanym powietrzu. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań i technologii w dziedzinie minimalizowania ryzyka pojawienia się nietrzeźwych kierujących na polskich drogach.

Dlaczego warto nas wybrać?

MISJA

DOŚWIADCZENIE

DORADZTWO

SZEROKA OFERTA

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań stosowanych do ograniczenia ilości pijanych kierowców na polskich drogach. Bliskie są nam zasady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i idea walki z nietrzeźwymi kierującymi, którzy stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Uważamy, że wspólnie możemy walczyć z zagrożeniami, które spotykają nas na drogach. Każda osoba, która decyduje się na zakup i montaż blokady alkoholowej w pojeździe, czy to w związku z wyrokiem sądu czy dobrowolnie, sprawia, że poziom bezpieczeństwa na drogach wzrasta.

Speed-up S.C. od 2003 r zajmuje się importem, dystrybucją i serwisem alkomatów renomowanych firm. W ofercie posiadamy alkomaty największych światowych producentów. Jesteśmy oficjalnym partnerem takich marek jak: Sentech, AlcoFind, AlcoForce, Drager. Nasze marki,które oferujemy jako wyłączny dystrybutor na terenie UE to: Promiler i AlcoForce.

Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obsłudze Klienta, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę, najlepsze ceny oraz błyskawiczną i bezpieczną realizację zamówień.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży alkomatów i blokad alkoholowych, dzięki czemu otrzymasz ekspercką poradę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zadziwi Cię również elastyczność naszych rozwiązań, w ramach których nie tylko będziesz mógł zakupić blokadę alkoholową, ale również skorzystać z innych możliwości finansowania. Szeroki wybór certyfikowanych alkomatów  zapewni możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych wymagań. Współpracujemy z wieloma partnerskimi serwisami, które mają stosowne uprawnienia i specjalne przeszkolenie.

Oferujemy zakup i wynajem kilku modeli blokad alkoholowych znanych marek: Promiler, AlcoForce i Dräger.
Nasza oferta stanowi odpowiedź na potrzeby rynku związane zarówno ze zmianą polskiego prawa, które pozwala na montaż blokady alkoholowej w pojeździe osoby starającej się o zwrot uprawnień, jak i dla osób dobrowolnie montujących blokady w autach.

Zaufało nam wielu Klientów - dołącz do nich