WYNAJEM BLOKADY ALKOHOLOWEJ

Koszt wynajmu blokady alkoholowej:

 • 0 zł. – brak kaucji przy jednorazowej płatności
 • 89 zł.  –  miesięczna rata od 5 do 40 miesięcy
 • 59 zł. – miesięczna rata od 40 miesięcy            

KALKULATOR WYNAJMU

Kalkulator

Kalkulator wynajmu

Wynajem od do

Koszty wynajmu - mc:

Zadzwoń lub napisz !

Odzyskaj uprawnienia. Doradzimy i znajdziemy montera.

Jak wynająć blokadę alkoholową?

Wypełnij krótki formularz przez Internet.

Wykonaj pierwszą wpłatę za wynajem blokady, zgodnie z naszym cennikiem.

Podpisz prostą umowę w warsztacie, która zabezpieczy obie strony.

Pokryj koszty montażu oraz demontażu blokady alkoholowej.

Opłacaj miesięczne koszty i ciesz się bezpieczeństwem na drodze.

Blokada alkoholowa – wynajem w całej Polsce

Od ponad dziesięciu lat pomagamy dbać o bezpieczeństwo na polskich drogach. Dostarczamy profesjonalne urządzenia, które precyzyjnie wykrywają stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Nasze blokady alkoholowe można zamontować w każdym pojeździe, który posiada rozrusznik, także w motorze lub w samochodzie ciężarowym.

Współpracujemy z wieloma warsztatami, dlatego wynajem i montaż naszych autoblokad jest możliwy w całej Polsce. Skontaktuj się z nami i wybierz lokalizację w okolicy swojego domu, pracy lub skorzystaj z usług mobilnego montażysty.

Nie martw się o szczegóły, wszystkim się zajmiemy!

Po pierwsze, jeżeli masz pytania odnośnie wynajęcia autoblokady, zadzwoń do nas. Telefon odbierze jeden z naszych specjalistów, który wyjaśni Ci cały proces. Kiedy nie będziesz już mieć wątpliwości, możesz wypełnić formularz internetowy w kilka minut, a następnie pojawić się w wybranym warsztacie – resztę załatwimy za Ciebie.

Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z dodatkowymi formalnościami. Powrót do jazdy samochodem będzie szybki i prosty!

Blokady alkoholowe od najlepszych marek

W swojej ofercie posiadamy różne modele urządzeń, dostarczanych przez marki, które czołują na rynku. Współpracujemy z firmami, takimi jak:

 • PROMILER,
 • AlcoForce,
 • Dräger.

Nasi dostawcy wyróżniają się dużym doświadczeniem w branży i cieszą zaufaniem Klientów, w tym służb specjalnych (np. policji).

Alkoblokady najwyższej jakości

Wynajmowane od nas blokady alkoholowe to precyzyjne urządzenia, produkowane przez najlepszych ekspertów. Dobrej jakości czujniki uniemożliwiają oszukanie alkoblokady i gwarantują uzyskanie poprawnych wyników. Wykorzystywany przez nas sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, aby był zgodny z obowiązującymi przepisami prawa i zapewniał bezpieczeństwo.

Dla kogo jest wynajem alkoblokady?

Blokady alkoholowe to urządzenia wykorzystywane przez osoby, które:


We wszystkich przypadkach możliwy jest zakup lub wynajem alkoblokady na określony czas. Wybór zależy jedynie od budżetu i potrzeb. Jeżeli urządzenie będzie wykorzystywane przez okres krótszy niż rok, bardziej korzystny może okazać się wynajem. W przypadku długotrwałego użytkowania (np. kilka lat), poleca się zakup urządzenia. Więcej na ten temat znajduje się w naszym artykule.

Ile kosztuje wynajem blokady alkoholowej?

Alkoblokadę, która pozwala na wcześniejsze odzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, można kupić za około 3 tys. zł. Cena jest dość wysoka, należy jednak pamiętać, że urządzenie musi spełniać najwyższe standardy i być odpowiednio przetestowane. Wynajem blokady alkoholowej może być znacznie tańszy. Opłaty zaczynają się od 59 zł netto. Do tej kwoty należy doliczyć koszt montażu, który wynosi około 300 zł. Dokładna cena określana jest na podstawie:

 • okresu, na który wynajmowane jest urządzenie;
 • rodzaju pojazdu (od niego zależy koszt montażu).

Jak działa alkoblokada?

Przepisy dotyczące montażu blokady alkoholowej pojawiły się w Polsce w 2015 r. Od tego czasu wynajem oraz zakup blokad alkoholowych stare rośnie.

Alkoblokada to urządzenie, które mierzy stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdy jego zawartość jest wyższa niż dopuszczalna przez polskie prawo, pojazd w którym jest zamontowana, nie może zostać uruchomiony. Pozwala to na ograniczenie liczby pijanych kierowców na drogach i zwiększa bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Blokada alkoholowa składa się między innymi z precyzyjnego alkomatu  i jednostki centralnej. Do jednostki centralnej przekazywane są dane dotyczące wykonanego pomiaru. W przypadku, gdy w poddanej badaniu próbce nie znajduje się alkohol, system zostaje odblokowany .

Blokada alkoholowa – wynajem i odzyskanie uprawnień

Utrata prawa jazdy to koszmar dla wielu kierowców. Od 2015 roku istnieje możliwość ubiegania się o szybszy zwrot uprawnień – dokładnie po upłynięciu połowy czasu, na który miały zostać odebrane lub po 10 latach, gdy miały zostać odebrane dożywotnio.

Jeżeli kierowca, któremu zostanie udzielona zgoda na szybsze odzyskanie prawa jazdy, będzie musiał zamontować blokadę alkoholową, to powinien on zaopatrzyć się w urządzenie, które spełnia polskie normy: PN-EN 50436-1: PN-EN 50436-2:. Dostępne u nas blokady alkoholowe pozwalają na szybszy powrót za kierownicę, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jak odzyskać prawo jazdy przez wynajem blokady alkoholowej?

 • Złóż odpowiedni wniosek do sądu.
 • Jeżeli uprawnienia zostały odebrane na dłużej niż rok, musisz ponownie zdać egzamin na prawo jazdy.
 • Wypełnij formularz i podpisz umowę o wynajem blokady alkoholowej.
 • Udaj się do wybranego warsztatu, w celu zamontowania urządzenia w pojeździe.

Zalety wynajmu blokady alkoholowej

Dlaczego warto zastanowić się nad wynajmem urządzenia? Poniżej wymieniamy najważniejsze zalety:

 • zazwyczaj koszty są dużo niższe niż w przypadku zakupu (alkoblokady kosztują kilka tys. zł);
 • możliwość ubiegania się o skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów;
 • profesjonalna pomoc naszych ekspertów;
 • większe bezpieczeństwo na drogach i zmniejszenie ryzyka wypadku;
 • możliwość skorzystania z wysokiej jakości urządzeń, które podają precyzyjne wyniki.

Nie czekaj!

Wypełnij formularz wynajmu!